| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.55KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Keyword | Safety AHD Smart Chip Car Infrared Reversing Camera |
|---|---|
| Guarantee | 1 Year |
| Camera Len Angle | 170 Degree |
| Waterproof | IP 68 |
| White Balance | Automatically |
| Product Name | Car Wireless Camera |
|---|---|
| Color | Black |
| Waterproof | IP 67 |
| Night Vision | Yes! |
| Lens Angle | 140-degree |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens Angle | 140 Degree |
| Type | Reverse Camera |
| Compatibility | Universal |
| Material | Metal |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |