| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.23KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Product Name | 360 Car Camera System |
|---|---|
| Product Material | Metal |
| Wide Angle | 170 Degree |
| Shockproof | Yes |
| Waterproof | IP68 |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Blind Spot Camera Solution For Global Automotive Aftermarket |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Signal Formats | CVBS / AHD Signal Formats |
| Waterproof Rating | IP68 |
| Features | Anti-glare, Wide Angle View, Weatherproof |
|---|---|
| Adjustment | Manual |
| Installation | Clip-on |
| Compatibility | Universal |
| Language | Chinese/English |
| Model | 128i, 1' Series M135i, 1' Series M140i 5 Doors, Z4, 1 SERIES (F52) |
|---|---|
| Year | 2012, 2008-2013, 2008-2010, 2008-2011, 2005-2008, 2003-2005, 2003-2006, 2006-2010, 2005-2010, 2006-2008, 2019-, 2011-2016, 2016-2019 |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Bmw, BMW (BRILLIANCE), BMW - Europe |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Monitor, Backup Camera, Side Camera |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |