| Product | IR LED Wifi Wireless Camera 4-6 Sensors Backup Camera System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 120°–170° Per Camera |
| Voltage | 12V/24V |
| Product | 1080P 360° Surround Bus Monitoring System With 3D Birdview Wide-Angle Cameras & Parking Assistance Module |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | 12–24V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | BG-BZF-1080H |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product | 4-Channel Mobile DVR System With 10-Inch VGA Monitor, 4G GPS Tracking & Driver Monitoring For Truck And Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| DVR Channels | 4-Channel Video Input |
| Display | 10-Inch VGA Monitor |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |