| Product | Aluminum Housing 3-way Video Inputs IPS Electronic Rearview Mirror Blind Spot Monitoring Systems |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM Service | Support |
| View Angle | Adjustable Wide-angle Lens |
| Voltage | 12–24V |
| Product | Rotatable Side Camera Fleet Safety Monitoring Device Blind Spot Monitoring System |
|---|---|
| Warrany | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Voltage | 12V–24V |
| View Angle | 120° |
| Product | Digital Side Mirror Camera System With Dual HD Cameras Wide-Angle Blind Spot Monitoring Truck & Bus Electronic Mirror Replacement |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Resolution | 720P / 1080P (optional) |
| Camera Type | Dual-lens Side View Cameras |
| Product | Vehicle Blind Spot Monitoring Camera System With 5-Inch IPS Display And Touch Control |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Recording | Optional |
| Visual Monitoring | Real-time |
| Product | Heavy-Duty Vehicles Night Vision 3D Bird View Camera Blind Spot Monitoring System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Wide Angle |
| Voltage | 12V/24V |
| Product | 1080P 3D Surround View Camera System With 360° Panoramic Parking Assist & Blind Spot Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Waterproof Level | IP67 / Anti-fog |
| Night Vision | IR-enhanced Low-light Performance |
| Product Name | Blind Zone Display System Set |
|---|---|
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
| Weight | 0.5KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Resolution | 800*480 |
| Monitor Size | 5 Inch IPS |
|---|---|
| Camera Angle | Wide Angle 120° |
| Waterproof | IP68 |
| Video Input | CVBS/AHD |
| Application Car | Universal |
| Installation | Easy/DIY/Professional |
|---|---|
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Video Input | 1080p AHD |
| Connectivity | ACC |
| Weight | 0.5KG |
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
|---|---|
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Video Input | AHD |
| Connectivity | Bluetooth/Wi-Fi |
| Working Voltage | 12VV |