| Product | 360° Panoramic HD Vehicle Camera System With 3D Stitching 1080P Night Vision 170° Wide Angle & Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V / 24V |
| Product | HD 360° Bird View Parking Assist System With 3D Surround Stitching 1080P Night Vision Cameras For Cars Vans Trucks & Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| View Angle | 170° Ultra Wide-angle |
| Product | 3D 360° Birdview Surround Parking System With 1080P HD Cameras, Wide-Angle Lens & Waterproof Monitoring Kit For Cars, Vans & Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| Lens Type | 6-Glass HD Lens |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |