| Product | Panorama Super 3D Reverse Camera With Full Surround View For Precise Reversing And Parking |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Full HD | 1080P |
| Color | Black |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Product | All-metal Lightweight Anti-fog Lens Car Waterproof Night Vision Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V/24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Rear View Mirror Reverse Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| OEM Service | Support |
| Voltage | DC 12V |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Product | Ultra-clear Backup Monitor 360 Vehicle Camera All-Weather Waterproof & Anti-Fog Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes, Fully Supported |
| Lens | Ultra-wide Automotive Lens |
| Camera Quantity | 4 Cameras |