| Working Voltage | 9-36V |
|---|---|
| Wifi | Support |
| Power Supply | DC 10-32V |
| Screen | 5 Inch |
| Video Recording | Support |
| Product | 128GB Digital Wireless Transmission 1024*600 Display Dual Camera Video Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Lens | 140° HD Lens |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | Driver Monitoring Camera Kit With Interior & Exterior Cameras HD Vehicle Surveillance System For Trucks & Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | Interior + Front + Exterior Monitoring Cameras |
| Viewing Angle | Wide-angle Lens (up To 140°–170° Optional) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Keywords | Backup Camera System For Parking Assistance |
|---|---|
| Screen Size | 10.1 Inch |
| Lens Angle | 170 Degree |
| Type | Camera With Monitor |
| Position | Front, Rear, Side |