| Product Name | Vehicle Rear View Mirrors |
|---|---|
| Package Size | 30.6x10.5x5.5cm |
| Weight | 0.35KG |
| 0.35KG | DC 12V-24V |
| Video Output Mode | AV1/AV2 (CAMERA Reverse Priority) |
| Resolution | 800x480 |
|---|---|
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 2 Channels |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
| Display Type | TFT LCD |
| View Angle | 175° |
|---|---|
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW, Build-in GPS, Parking Line, ADAS, Voice Interaction, 5G Sim Card |
| Type | Other, Parking Sensor System, Reverse Camera, Monitor, Reversing Radar, Backup Camera |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Origin | China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product | OEM-Style Reverse Camera Solution For Nissan NV200 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Integrated Rear View Camera |
| Vehicle Compatibility | Nissan NV200 |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Sensor | Sony IMX225 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product | AHD Rear View Camera For Fiat Doblo / Opel Combo Vans |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Type Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Fiat Doblo (2010– ), Opel Combo (2011–2018) |
| Produt | 10-Inch 3D 360 Panoramic All-in-One Car Monitoring PC With HD Camera System & WiFi Navigation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | 6-glass Wide-angle Lens |
| Camera Quantity | 4 |