| Product | Vehicle-Specific Rear View Camera Integrated Into Tailgate Handle For Toyota Tacoma |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Tailgate Handle Integrated Rear View Camera |
| Vehicle Compatibility | Toyota Tacoma |
| Product | 4K Rearview Mirror Dash Cam ADAS System KING CROWN OEM Car DVR With Dual Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Recording Resolution | Up To 4K |
| Camera | Dual Camera Support |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Rear Visibility Camera Integrated Into Tailgate Handle For Hilux Revo Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Tailgate Handle Integrated Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Toyota Hilux Revo |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Memory Card | 32GB Card |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Product | Rear Brake Lamp Camera Solution For Fleet Monitoring Systems |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | High-Mount Brake Light Integrated Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Citroën Jumpy / SpaceTourer Peugeot Expert / Traveller Toyota ProAce |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |