| Product | Universal Vehicle Surveillance 4 X HD Bird View Car Camera Optional For Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Wide-angle, 170° Lens |
| Camera Quantity | 4 Cameras |
| Operating Voltage | 12V DC |
|---|---|
| White Balance | Auto |
| Chip | Universal |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Storage Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Storage Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Motion Detection | Yes |
| Chip | Universal |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Car 360 Panoramic Camera System With Android Display Night Vision & Real-Time Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Image Sensor | CMOS |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Product | Super 3D 360° Panoramic Surround View Camera System With 1080P HD Wide Angle Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM / ODM | Yes |
| Lens | Multi-layer Glass Wide-angle |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | 360 Degree Panoramic Car Camera System With Android Screen Support HD Night Vision & Easy Installation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS, Star-Level Support |
| Night Vision | Low-Light Color Imaging |
| Waterproof Level | IP68 |
|---|---|
| Type | Rear View Camera |
| Position | Rear, Front |
| Voltage | 12-24V |
| Color | Black |
| Product | 360 Car Camera System – Full Surround View With HD Clarity And Real-Time Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Color | Black |
| Voltage | Optional For Wide Voltage 9~36V |