| Vehicle Compatibility | Truck, Bus, Trailer, Fleet Vehicle |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
| Voltage | 12V–24V |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
|---|---|
| Wired or Wireless | Wired |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
|---|---|
| Vehicle Compatibility | Forklift, Trailer, Warehouse Vehicle, Industrial Equipment |
| Lens | Industrial Glass Lens |
| Lens | High-Quality Industrial Lens |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
|---|---|
| Screen Size | Compatible with vehicle monitors or displays |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
|---|---|
| Voltage | 12V–24V |