| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | ,T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Product Name | Full Viewing Angle Ultra Clear HD Blind Spot Digital Car Rear View Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Thickness | 1cm |
| Record | Yes |
| Monitor | 12.3inch |
| Product Name | Safety Parking Radar 4 Probes Buzzer Type Car Blind Spot Sensor |
|---|---|
| Buzzer Type | Alarm By BiBi Sound |
| Warranty | 1 Year |
| Detecting Distance | 0.3~2.5m |
| Alarm Distance | 0.3~1.5m |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White Balance | Auto |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White Balance | Auto |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White Balance | Auto |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Motion Detection | Yes |
| Loop Recording | Yes |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Product | 1080P 360° Surround View Car Camera System With 3D Bird’s Eye Panorama, 170° Wide-Angle Cameras, Night Vision, Parking Monitoring & IP67 Waterproof For Cars, SUVs, Vans, Buses & Trucks |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Operating Temp | –20°C ~ 70°C |
| Working Voltage | DC 12V–24V |