| Product | Super 3D 360° Panoramic Surround View Camera System With 1080P HD Wide Angle Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM / ODM | Yes |
| Lens | Multi-layer Glass Wide-angle |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | 360 Degree Panoramic Car Camera System With Android Screen Support HD Night Vision & Easy Installation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS, Star-Level Support |
| Night Vision | Low-Light Color Imaging |
| Waterproof Level | IP68 |
|---|---|
| Type | Rear View Camera |
| Position | Rear, Front |
| Voltage | 12-24V |
| Color | Black |
| Product | 360 Car Camera System – Full Surround View With HD Clarity And Real-Time Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Color | Black |
| Voltage | Optional For Wide Voltage 9~36V |
| Product | 360° 3D Bird View Parking Assist System With 1080P Cameras, 170° Super Wide Angle, Night Vision & IP67 Waterproof For Cars, SUVs And Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | 4-Camera Surround View |
| Night Vision | Infrared Enhanced |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | HD Waterproof Punch-Hole & External 2-in-1 Car Rear View Camera With Night Vision And Wide-Angle Lens |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | High-Sensitivity CMOS |
| Resolution | 720P / 1080P (Optional) |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |