| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | 360 Car Camera System |
|---|---|
| Product Material | Metal |
| Wide Angle | 170 Degree |
| Shockproof | Yes |
| Waterproof | IP68 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Image Sensor | 1/3 "color CMOS |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Product Name | Smart Car Camera Security System With Motion Detection & Loop Recording |
|---|---|
| Guarantee | 1 Year |
| View Angle | Optional |
| App | IOS, Android |
| Vehicle | Universal, Car, Truck, SUV |
| Resolution | 1024 X 600 |
|---|---|
| Screen Type | IPS |
| Screen Size | 10.1 Inches |
| Picture Tube | LCD |
| Input Signal | Video Signal |
| Product | Rear View Mirror Reverse Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| OEM Service | Support |
| Voltage | DC 12V |
| Type | Wifi Rear View Camera |
|---|---|
| View Angle | 140 Degree |
| Material | Mental |
| App Control | Support |
| Night Vision | Support |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 3000sets/month |
| Place of Origin | China |