| Product Name | Rear View Camera |
|---|---|
| Angle View | 170 |
| Video Output | AHD |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | 4-in-1 Multi-Functional Blind Spot Monitoring Large Vehicl Camera System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Waterproof | IP68 |
| 3DNR | Yes |
| Automatic White Balance | Yes |
| Product | 1080P 360° Surround Bus Monitoring System With 3D Birdview Wide-Angle Cameras & Parking Assistance Module |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | 12–24V |
| Product Name | Rear View Camera |
|---|---|
| Angle View | 170 |
| Video Output | AHD |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Warranty | 12 Months |
| Product | 10-Inch 360° Surround View Integrated Vehicle System With 3D Imaging & 1080P Quad-Camera Safety Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Supported |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12–24V |
| Product | Multi-camera Stitched Visual Display Surround View Camera System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 180° Front/rear & 170° Side |
| Lens | HD Wide-angle Lens |
| Product | KINGCROWN 10-Inch 360° Panoramic All-in-One Vehicle Camera System With 3D Bird View 1080P Recording GPS WiFi/4G Connectivity |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | 12V–24V |
| Product | Fleet Trucks Waterproof AHD 12V 24V 360 Degree Bird View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | DC 12–24V |
| Product Name | Rear View Camera |
|---|---|
| Angle View | 170 |
| Video Output | AHD |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Warranty | 12 Months |
| Product | Ultra-clear Backup Monitor 360 Vehicle Camera All-Weather Waterproof & Anti-Fog Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes, Fully Supported |
| Lens | Ultra-wide Automotive Lens |
| Camera Quantity | 4 Cameras |