| Product | 360 Degree Parking Camera For Commercial Fleet With Surround Monitoring Blind-Spot Safety System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Support |
| View Angle | 170° |
| Voltage | DC 12–24V |
| Resolution | 1080P |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Weight | 0.15KG |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Chip Adoption | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Voltage | 9-36V |
| Suitability | Universal |
| Camera | AHD 1080Pcamera |
|---|---|
| Viewing Angle | 360 Degrees |
| Night Vision | Yes |
| G-Sensor | Yes |
| Screen Size | 7 Inches |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Power Supply | 12V |
| View Angle | 360 Degree |
| Resolution | 1080P |
| Night Vision | Support |
| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| G-Sensor | Yes |
|---|---|
| Camera | AHD 1080Pcamera |
| Viewing Angle | 360 Degrees |
| Night Vision | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
|---|---|
| Loop Recording | Support Loop Recording |
| Lens | 6 Glass Lens |
| Video Resolution | 1920*1080P |
| View Angle | 170° |
| Resolution | 1080P HD |
|---|---|
| Lens Angle | 140 Degree |
| Effective Distance | 300M |
| Sensor | CCD |
| Night Vision | Support |