| Product | OEM 360° Panoramic Camera System 1080P HD IP67 Cameras Customizable For Multi-Vehicle Applications |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Signal | AHD |
| Viewing Angle | 170° Per Camera |
| Product | Vehicle 360° Bird View Camera – Full-Spectrum Surround Vision For Parking Safety |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Night Vision | Support |
| IP Rating | IP 68 |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Bird View 360 Parking Camera System – Complete Vehicle Surround Vision For Parking |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Yes |
| Night Vision | 3DNR |
| Waterproof | Support |
| Product | Real-Time High-Definition Video 360 Bird View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Function | 360-degree Surround View, Parking Assistance |
| Voltage | 12V |
| Product | 1080P 3D Surround View Camera System With 360° Panoramic Parking Assist & Blind Spot Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Waterproof Level | IP67 / Anti-fog |
| Night Vision | IR-enhanced Low-light Performance |
| Keywords | Small Butterfly Rear View Camera |
|---|---|
| Lens Angle | 170 Degree |
| Gps Function | Support |
| Installation | Drill Holes |
| Color | Black |
| Product | 3D 360° Birdview Surround Parking System With 1080P HD Cameras, Wide-Angle Lens & Waterproof Monitoring Kit For Cars, Vans & Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| Lens Type | 6-Glass HD Lens |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | GC 2053 |
| Night Vision | Support |