| Product Name | Reversing Camera |
|---|---|
| Function | Waterproof, Night Vision |
| Screen | 10 Inch |
| Loop Recording | Support |
| Gps Function | Support |
| Product | Panorama Super 3D Reverse Camera With Full Surround View For Precise Reversing And Parking |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Full HD | 1080P |
| Color | Black |
| Product | Automotive 360 Degree Bird View Camera Solution With IP67 Cameras & Android Integration |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS |
| Lens Structure | 6-Layer Optical Glass |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Solar Charging Wifi Reverse Camera |
|---|---|
| Loop Recording | Yes |
| Voltage | 9-36V |
| Screen Size | 5inch, 7inch, As Request |
| Wireless Transmission | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Sensor | Sony IMX225 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product | Automotive Safety Dead-angle-free 360 Degree Reverse Camera Full HD Surround View Monitoring Kit |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12–24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | 5G Support Mobile Phone IOS Android Wireless Wifi Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | Hyper Wide Angle |
| Voltage | 12V DC |