| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Sensor | 720P |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Waterproof | Support |
|---|---|
| Power Supply | DC12V |
| Alarm Volume | 70-80dB (30cm) |
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Maximum Power | 2.5W |
| Model | 128i, 1' Series M135i, 1' Series M140i 5 Doors, Z4, 1 SERIES (F52) |
|---|---|
| Year | 2012, 2008-2013, 2008-2010, 2008-2011, 2005-2008, 2003-2005, 2003-2006, 2006-2010, 2005-2010, 2006-2008, 2019-, 2011-2016, 2016-2019 |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Bmw, BMW (BRILLIANCE), BMW - Europe |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |