| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Universal Side/Rear View AHD Camera For Commercial Vehicles – Starlight Night Vision, IP Waterproof, 12V |
|---|---|
| Night Vision | Starlight |
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | 120°–170° (configurable) |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | OEM Rear View Camera Embedded In Brake Light For Crafter Vans |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | High Mount Brake Light Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | VW Crafter 2017+ |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
| Voltage | DC 12V |
| Screen Type | IPS, Touch Screen |
| Wifi | Support Wifi |
| Product | OEM-Style Reverse Camera Solution For Nissan NV200 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Integrated Rear View Camera |
| Vehicle Compatibility | Nissan NV200 |
| Product | Fleet Trucks Waterproof AHD 12V 24V 360 Degree Bird View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | DC 12–24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |