| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
|---|---|
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Video Input | AHD |
| Connectivity | Bluetooth/Wi-Fi |
| Working Voltage | 12VV |
| Installation | Easy/DIY/Professional |
|---|---|
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Video Input | 1080p AHD |
| Connectivity | ACC |
| Weight | 0.5KG |
| Video Input | CVBS/AHD |
|---|---|
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Language | Multiple Languages |
| Effective Range | <0.9m |
| Product | Vehicle Blind Spot Monitoring Camera System With 5-Inch IPS Display And Touch Control |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Recording | Optional |
| Visual Monitoring | Real-time |
| Product | Blind Spot Camera Solution For Global Automotive Aftermarket |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Signal Formats | CVBS / AHD Signal Formats |
| Waterproof Rating | IP68 |
| Product | Blind Spot Camera Module For OEM Vehicle Safety System Integration |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Signal | AHD |
| Resolution | 720P / 1080P (optional) |
| Product | 128GB Digital Wireless Transmission 1024*600 Display Dual Camera Video Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Lens | 140° HD Lens |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | Digital Side Mirror Camera System With Dual HD Cameras Wide-Angle Blind Spot Monitoring Truck & Bus Electronic Mirror Replacement |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Resolution | 720P / 1080P (optional) |
| Camera Type | Dual-lens Side View Cameras |
| Product | 2 Split-screen Blind Area Monitoring Real-time Video Display Vehicle Data Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes (logo, UI, Packaging Customizable) |
| Lens | Depends On Paired Cameras |
| Camera Quantity | Supports Multi-input |
| Material | Metal |
|---|---|
| Night Vision | Support |
| Waterproof | IP68 |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |