| Product Name | Full Viewing Angle Ultra Clear HD Blind Spot Digital Car Rear View Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Thickness | 1cm |
| Record | Yes |
| Monitor | 12.3inch |
| Product | Rear View Mirror Camera Night Vision - HD Fisheye Lens, Waterproof, And Parking Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| High Definition | 720P, 1080P |
| Night Vision | Infrared LEDs |
| Product | Full View Digital Car Rear View Monitor Car DVR System 360 Degree Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Product | IP68 Waterproof 170° Ultra-Wide Rear View Truck Back Up Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | 170° |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | 10inch Digital Wireless Rear View Mirror Video Recorder |
|---|---|
| Car Recording | Yes |
| Digital Wireless | Yes |
| High Definition Picture | 1024*600 |
| Wide Voltage | 12V/24V/36V |
| Product | Vehicle Camera Power Distribution & Signal Conversion Cable For Fleet Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Power Input | DC 12–24V (Vehicle Power / Cigarette Lighter) |
| Camera Connector | 4-Pin Aviation Connector |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| LED Brake Light | Integrated |
| Cable Length | 10m Video Cable, 5m Power Cable |
| Compatibility | Specifically Designed For Mercedes Benz Vito, Viano, And V-Class |
| Function | Waterproof, Night Vision, Split Screen |
|---|---|
| Working Voltage | 9-36V |
| Resolution | 1920*1080 |
| Placement | Interior Mirror |
| View Angle | 170 Degree |