| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Application | Environment Monitoring |
|---|---|
| Parking Line | Yes |
| Packing | Box |
| Memory Card | TF Card |
| Signal | AHD/CVBS |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Viewing Angle | 170° Wide Angle |
|---|---|
| Packing | Box |
| Waterproof Level | IP68 |
| Car Make | All Vehicles |
| Main Functions | Waterproof, Night Vision |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Weight | 0.15KG |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Material | Metal |
|---|---|
| Night Vision | Support |
| Waterproof | IP68 |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
|---|---|
| Material | Metal |
| Processing Chip | AHD High Definition Processing Chip |
| Suitability | Universal |
| Warranty | 1 Year |