| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Resolution | 1080P HD |
|---|---|
| Lens Angle | 140 Degree |
| Effective Distance | 300M |
| Sensor | CCD |
| Night Vision | Support |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | 360 Around View Monitor With 4 Cameras Ideal For Vehicles |
|---|---|
| Wide Angle | 170 Degree |
| Combine Set | Front, Side View, Rear View, Back |
| Waterproof | IP 67 |
| 3DNR | Yes |
| Product | Panoramic Camera System 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Wide Angle |
| Voltage | 12V–24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |