| Product Name | 360 Around View Monitor With 4 Cameras Ideal For Vehicles |
|---|---|
| Wide Angle | 170 Degree |
| Combine Set | Front, Side View, Rear View, Back |
| Waterproof | IP 67 |
| 3DNR | Yes |
| Product | Panoramic Camera System 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Wide Angle |
| Voltage | 12V–24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Material | Plastic |
| Motion Detection | Yes |
| Camera Connector | AV |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | BG-BZF-1080S |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Infrared LED Night Vision |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | BG-BZF-1080H |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |