| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Gps Navigation | Yes |
|---|---|
| Digital Tv Receiver | Optional&Support |
| Android | Android 4.4/6.0/7.1/8.0 |
| Car Market | Changan Cs35 |
| Radio | NXP6686 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Resolution | 1280*720P |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Weight | 0.15KG |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Product Name | Blind Zone Display System Set |
|---|---|
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
| Weight | 0.5KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Resolution | 800*480 |
| Product | Sony HD Sensor Four-Lane Imaging 170° Fisheye Ultra Wide Angle Blind Zone Display System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Function | 360° Panoramic Monitoring, Reversing Assist, Parking Assistance |
| Night Vision | Full-color Low-light Imaging |
| Product | Peugeot Expert Toyota Proace Integrated Third Brake Light Rear View Camera System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Installation | Plug-and-play, No Body Drilling |
| Mounting Type | Vehicle-specific Direct Replacement |
| Radio | Standard |
|---|---|
| Processor | PX3 Quad Core Cortex-A9 1.5GHz Processor |
| Voltage | 12V |
| Screen Type | IPS Scrape-prevent Multi-Touch Screen |
| Gps Navigation | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Alarm Volume | 70-80dB (30cm) |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Probe Size | 22*20mm |
| Waterproof | IP67 |
| Suitability | Universal |