| Parking Monitor | Yes |
|---|---|
| Screen Type | LCD |
| Image Resolution | 720P |
| Night Vision | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| DC Power | 9-36V |
| Excellent Night Vision | 18 Infrared Lights And Digital HD Processor |
| Perfect View | 49° |
| Waterproof | IP68 |
| Material | Metal |
|---|---|
| Signal | AHD/CVBS |
| Lens | Fisheye |
| Color | Black |
| Extension Cord | 6/7/10/15 M |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.55KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Loudness | Yes |
|---|---|
| Digital Tv Receiver | Optional&Support |
| Fm Ic | 6624 With RDS |
| System | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Voltage | 12V |
| Product Name | Blind Zone Display System Set |
|---|---|
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
| Weight | 0.5KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Resolution | 800*480 |