| G-Sensor | Yes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Screen Type | LCD |
| Power Supply | DC 12V |
| Waterproof Level | IP68 |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
|---|---|
| Brightness | 600cd/m2 |
| Resolution | 1024x600 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 1 Channel |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Vehicle Rear View Mirrors |
|---|---|
| Package Size | 30.6x10.5x5.5cm |
| Weight | 0.35KG |
| 0.35KG | DC 12V-24V |
| Video Output Mode | AV1/AV2 (CAMERA Reverse Priority) |
| Storage Temperature | -30°C~80°C |
|---|---|
| Parking Monitor | Yes |
| Voltage | 12-24V |
| Waterproof Level | IP68 |
| Model | Universal |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
|---|---|
| Color | Black |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| App Control | Yes |
| Parking Mode | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Screen Type | LCD |
| Motion Detection | Yes |
| Model | Universal |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20 To 70 Degrees Celsius |
|---|---|
| Power Source | 12V DC |
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| G-Sensor | Yes |
| Lens Type | Wide-angle |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Image Resolution | 720P |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Model | Universal |