| Product Name | 360 Vehicle Security Camera With All-in-one Machine Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Monitor | All In One Machine Monitor |
| Optional Size | 10inch, Customization |
| AHD | 720P, 1080P |
| Keywords | Backup Camera System For Parking Assistance |
|---|---|
| Screen Size | 10.1 Inch |
| Lens Angle | 170 Degree |
| Type | Camera With Monitor |
| Position | Front, Rear, Side |
| Name | Wireless Backup Camera |
|---|---|
| For | Trucks |
| Waterproof | IP67 |
| Infrared Night Vision. | 4 IR Lights |
| Installation | Easy Installation |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Compatibility | Universal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Voltage | 12-24V |
|---|---|
| Storage Temperature | -30°C~80°C |
| G-Sensor | Yes |
| Waterproof Level | IP68 |
| Color | Black |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |