| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| G-Sensor | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | 12V DC |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Power Supply | DC 12V |
| Screen Size | 7 Inches |
| Lens | 6 Glass Lens |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Color | Black |
|---|---|
| Motion Detection | Support |
| Resolution | 1080P |
| View Angle | 170 Degree |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Motion Detection | Yes |
|---|---|
| Model | Universal |
| Screen Type | LCD |
| Storage Temperature | -30°C~80°C |
| Color | Black |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |