| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product | Commercial Vehicle 360° Camera DVR With ADAS & Blind Spot Detection |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Display | IPS LCD, Wide Viewing Angle |
| Recording Channels | 4 Channels Simultaneous |
| Screen Size | 5 Inches |
|---|---|
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Compatibility | Android/iOS |
| Weight | 0.15KG |
| Connectivity | Wifi |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
|---|---|
| Weight | 0.5KG |
| Application Car | Universal |
| Language | Multiple Languages |
| Sensor | 1080P |
| Effective Range | <0.9m |
|---|---|
| Language | Multiple Languages |
| Installation | Easy/DIY/Professional |
| Weight | 0.5KG |
| Working Voltage | 12V~24V |
| Sensor | Sony IMX225 |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Highlights | AI System |
| Support Os | IOS/Android APP |
| Connectivity | Wifi |