| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Produt | 10-Inch 3D 360 Panoramic All-in-One Car Monitoring PC With HD Camera System & WiFi Navigation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | 6-glass Wide-angle Lens |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | WiFi APP Heavy-Duty Wireless Backup Camera With 6400mAh Battery, Magnetic Mount, IP69K Waterproof, Night Vision & Mobile APP View For Trucks, Trailers, RVs, Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 640 × 480 |
| Viewing Angle | 140° Wide Angle |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Video Output | CVBS/AHD |
|---|---|
| Voltage | 12-24v |
| Chip | Universal |
| Lens | 6-layer All-glass Lens |
| Night Vision Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Waterproof | IP 68 |
|---|---|
| Type | Parking Sensors, Parking Sensor Systems, Rear Cameras, Backup Cameras, Wireless Rear Cameras |
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW, Parking Line |
| View Angle | 100°-150° |
| Place Of Origin | Shenzhen, Guangdong, China |
| Product Name | Car Wireless Camera |
|---|---|
| Color | Black |
| Waterproof | IP 67 |
| Night Vision | Yes! |
| Lens Angle | 140-degree |