| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Compatibility | Mercedes Sprinter 2006–2023, VW Crafter 2007–2017 |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.55KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.23KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Image Resolution | 720P |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Model | Universal |