| Product | 2 Split-screen Blind Area Monitoring Real-time Video Display Vehicle Data Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes (logo, UI, Packaging Customizable) |
| Lens | Depends On Paired Cameras |
| Camera Quantity | Supports Multi-input |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | 9-inch CarPlay Smart Monitor GPS Wifi HD Vehicle Data Recorders |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Recording (optional Depending On Camera) |
| Voltage | 12V–24V |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | CarPlay-Enabled In-Vehicle Display For Taxi, Fleet, And Service Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Navigation Projection | Smartphone-based Navigation Display |
| Multimedia Playback | Music, Calls, Messaging Via Phone Projection |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Resolution | 800x480 |
|---|---|
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 2 Channels |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
| Display Type | TFT LCD |