| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 30000/ Piece/month |
| Place of Origin | China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Application | Environment Monitoring |
|---|---|
| Camera Resolution | 1080P |
| Camera Sensors | IMX307 |
| Operation Voltage | DC 9-24V |
| Video Output | CVBS/AHD/VGA |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Language | Chinese/English |
| Brightness | 750cd/m2 |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
| Package Contents | 2 Mirrors, 2 Clips |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 3000sets/month |
| Place of Origin | China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Radio | Standard |
|---|---|
| Processor | PX3 Quad Core Cortex-A9 1.5GHz Processor |
| Voltage | 12V |
| Screen Type | IPS Scrape-prevent Multi-Touch Screen |
| Gps Navigation | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Product | Rear View Mirror Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Screen Size | 4.3inch |
| Screen Type | LCD |