| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Power Supply | DC 12V |
| Screen Size | 7 Inches |
| Lens | 6 Glass Lens |
| Product | HD Analog Star Night Vision Durable Waterproof Bird Eye View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Fisheye Anti-fog Optical Lens |
| Screen Type | Works With 360 Processors / DVR |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | IP67 AI Vehicle 6-Layer Glass Lens Panoramic Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° |
| Lens | 6-layer Glass Lens |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Product | AHD License Plate Backup Camera With 170° Wide View & Night Color Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | License Plate Mount Rear View Camera |
| Video Signal | AHD / Analog (model Dependent) |
| Product | AHD Rear View Camera For Fiat Doblo / Opel Combo Vans |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Type Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Fiat Doblo (2010– ), Opel Combo (2011–2018) |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |