| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
| Loop Recording | Support |
| White Balance | Support |
| Position | Rear+Front+Side |
| Product | 360° 3D Bird View Parking Assist System With 1080P Cameras, 170° Super Wide Angle, Night Vision & IP67 Waterproof For Cars, SUVs And Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | 4-Camera Surround View |
| Night Vision | Infrared Enhanced |
| Product | HD AHD License Plate Rear View Camera With 170° Wide Angle & Full-Color Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | License Plate Rear View Camera |
| Video Signal | AHD / CVBS Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| LED Brake Light | Integrated |
| Cable Length | 10m Video Cable, 5m Power Cable |
| Compatibility | Specifically Designed For Mercedes Benz Vito, Viano, And V-Class |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |