| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | WiFi APP Heavy-Duty Wireless Backup Camera With 6400mAh Battery, Magnetic Mount, IP69K Waterproof, Night Vision & Mobile APP View For Trucks, Trailers, RVs, Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 640 × 480 |
| Viewing Angle | 140° Wide Angle |
| Product | 1080P 3D 360° Bird View Surround Camera System With Wide-Angle Cameras For Parking & Driving Safety |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Vehicle Compatibility | Car / SUV / Bus / Fleet Vehicles |
| Video Output | CVBS / AHD (optional) |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |