| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
|---|---|
| Camera Connector | AV |
| Memory Card | TF Card |
| Chip | Universal |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
| Operating Voltage | 12V DC |
|---|---|
| White Balance | Auto |
| Chip | Universal |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Storage Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Product Name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Motion Detection | Yes |
| Loop Recording | Yes |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Screen Size | 5inch, 7inch, As Request |
|---|---|
| Housing | Aluminum Alloy |
| Application | Environment Monitoring |
| Vehicle | Universal, Car, Truck, SUV |
| Built In Gps | As Request |
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
|---|---|
| Material | Metal |
| Processing Chip | AHD High Definition Processing Chip |
| Suitability | Universal |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 0.65kg |
|---|---|
| Product Type | Rear View Camera |
| Camera Type | License Plate Mount Rear View Camera |
| Video Signal | CVBS / AHD |
| OEM Service | Support |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Work Temperature | -30~℃~-70~℃ |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Storage Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Motion Detection | Yes |
| Chip | Universal |
| Memory Card | TF Card |
|---|---|
| Chip | Universal |
| Storage Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Operating Voltage | 12V DC |
| Material | Plastic |