| Product | 360° Panoramic HD Vehicle Camera System With 3D Stitching 1080P Night Vision 170° Wide Angle & Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V / 24V |
| Product | Super 3D 360° Panoramic Surround View Camera System With 1080P HD Wide Angle Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM / ODM | Yes |
| Lens | Multi-layer Glass Wide-angle |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | 3D 360 Degree Surround View Monitoring System With 1080P HD Wide Angle Cameras Night Vision Reverse Guidance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM / ODM | Yes |
| Lens | Multi-layer Glass Wide-angle |
| View Angle | 170° × 4 |
| Product | HD CCD Vehicle Rear View Camera With Night Vision 170° Wide Angle IP68 Waterproof For Truck Bus & Commercial Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 900 TV Lines (Approx. 782×582) |
| Lens Type | 6-Layer All-Glass Lens |
| Product | 360 Degree Panoramic Car Camera System With Android Screen Support HD Night Vision & Easy Installation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS, Star-Level Support |
| Night Vision | Low-Light Color Imaging |
| Product | HD IP68 Waterproof Metal Rear View Camera With 170° Wide Angle & Night Vision For Truck, Bus And Commercial Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | Vehicle Rear View Camera |
| Image Resolution | HD (Optional 720P / 1080P) |
| Weight | 0.65kg |
|---|---|
| Car Make | All Vehicles |
| Camera Connector | AV |
| Conductor | Pure Copper |
| Current Consumption | 20mA-200m |
| Product | 1080P 360° Surround View Camera System With 3D Stitching Night Vision & IP67 Heavy-Duty Protection |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Lens | HD Wide-angle Lens |
| Product | 360° HD Surround View Safety Camera With 3D Stitching Night Vision & IP67 Rugged Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Ultra-wide HD Lens |
| Screen Type | Works With Vehicle AHD/CVBS Displays |
| Product | 170° Wide Angle AHD / CVBS Vehicle Rear View Camera With Starlight Night Vision, IP67 Waterproof Metal Housing |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Night Vision | Starlight Night Vision / Low-light Enhancement |
| Waterproof Rating | IP67 (6.8-level Shockproof) |