| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Material | Metal |
|---|---|
| Night Vision | Support |
| Lens | 6 Glass Lens |
| Waterproof | IP67 |
| Packaging Details | Export standard package |
| Working Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Wired Or Wireless | Wired |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Color | Black |
|---|---|
| Motion Detection | Support |
| Resolution | 1080P |
| View Angle | 170 Degree |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Truck Camera System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Super Waterproof | IP 67 |
| Full HD | 1080P |
| Loop Recording | Yes |
| Product | Rear View Mirror Reverse Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| OEM Service | Support |
| Voltage | DC 12V |