| Product | Rear View Mirror Camera Night Vision - HD Fisheye Lens, Waterproof, And Parking Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| High Definition | 720P, 1080P |
| Night Vision | Infrared LEDs |
| Product Name | 10inch Digital Wireless Rear View Mirror Video Recorder |
|---|---|
| Car Recording | Yes |
| Digital Wireless | Yes |
| High Definition Picture | 1024*600 |
| Wide Voltage | 12V/24V/36V |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW |
| Loop Recording | Support |
| White Balance | Support |
| Position | Rear+Front+Side |
| Type | AHD 1080P Camera |
|---|---|
| Power Supply | DC 9-24V |
| Night Vision | Support |
| Material | Mental |
| Position | Rear |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |
| Wide Angle | 170 Degree |
|---|---|
| Storage | Supports Up To 64GB MicroSD Card |
| Screen Size | 5inch, 7inch, As Request |
| Warning | 1 Year |
| Chip | CCD Core Optical Sensing Processing Chip |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |