| Product | 360° 3D Bird View Parking Assist System With 1080P Cameras, 170° Super Wide Angle, Night Vision & IP67 Waterproof For Cars, SUVs And Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | 4-Camera Surround View |
| Night Vision | Infrared Enhanced |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Resolution | FHD 1296P 30FPS,FHD1080P,HD 1920*1080 Pixel 30fps,800*480,3840 *2160 4K |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Certification | CE,ROHS,CE/FCC/ROHS,CE.Rohs,FCC |
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Product | HD 360° Bird View Parking Assist System With 3D Surround Stitching 1080P Night Vision Cameras For Cars Vans Trucks & Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| View Angle | 170° Ultra Wide-angle |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Years,12 Months |
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | 3D 360° Birdview Surround Parking System With 1080P HD Cameras, Wide-Angle Lens & Waterproof Monitoring Kit For Cars, Vans & Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| Lens Type | 6-Glass HD Lens |
| Product | 1080P 360° Bird’s Eye View Car Camera System With Quad Wide-Angle Cameras, IP67 Waterproof & Real-Time Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| System Type | 360° Bird’s Eye View Camera System |
| Compatible Display | Android Navigation / External Monitor |
| Product | 1080P 3D 360° Surround View System With Bird’s Eye Parking Assist For Passenger Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Quantity | 4 × Wide-Angle Cameras |
| Viewing Angle | 170° Per Camera |