| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | BG-BZF-1080H |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Product | Fleet-Grade Universal Reverse Camera For Vans And Light Commercial Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Universal Rear View / Reverse Camera |
| Application | Sprinter Van, RV, Camper Van, Universal Van |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Gps Function | Support |
| Resolution | 1080P |
| App Control | Support |
| Keywords | Panorama Camera For Vehicles |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Application | Environment Monitoring |
|---|---|
| Parking Line | Yes |
| Packing | Box |
| Memory Card | TF Card |
| Signal | AHD/CVBS |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |