| Material | Metal |
|---|---|
| Housing Type | OEM Replacement Brake Lamp Housing |
| Waterproof Level | IP68 |
| Mounting Location | Tailgate Handle / Tailgate Trim |
| Night Vision Distance | 45ft |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 3000sets/month |
| Place of Origin | China |
| Product | Panoramic Camera System 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Wide Angle |
| Voltage | 12V–24V |
| Sensor | Sony IMX225 |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Highlights | AI System |
| Support Os | IOS/Android APP |
| Connectivity | Wifi |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
|---|---|
| Brightness | 600cd/m2 |
| Resolution | 1024x600 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 1 Channel |
| Resolution | 1280*720P |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Weight | 0.15KG |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Alarm Volume | 70-80dB (30cm) |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Probe Size | 22*20mm |
| Waterproof | IP67 |
| Suitability | Universal |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Effective Range | <0.9m |
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Probe Size | 22*20mm |
| Suitability | Universal |