| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Operating Temperature | -20 To 70 Degrees Celsius |
|---|---|
| Power Source | 12V DC |
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| G-Sensor | Yes |
| Lens Type | Wide-angle |
| Wired Or Wireless | Wireless WiFi |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C To 70°C |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Image Resolution | 720P |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Model | Universal |
| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |