| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Wired Or Wireless | Wireless WiFi |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C To 70°C |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| DC Power | 9-36V |
| Excellent Night Vision | 18 Infrared Lights And Digital HD Processor |
| Perfect View | 49° |
| Waterproof | IP68 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Material | Metal |
|---|---|
| Signal | AHD/CVBS |
| Lens | Fisheye |
| Color | Black |
| Extension Cord | 6/7/10/15 M |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |