| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Camera Len Angle | 170 Degree |
|---|---|
| Viewing Angle | 170° Wide Angle |
| Installabtion | Steel Mounting Bracket |
| Waterproof Rating | Industrial Waterproof Design |
| Customization | Support |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Image Resolution | 720P |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Model | Universal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
|---|---|
| Voltage | DC12V |
| Working Temperature | -20°C To 70°C |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Parking Monitor | Yes |
|---|---|
| Screen Type | LCD |
| Image Resolution | 720P |
| Night Vision | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |