| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Mounting Type | Clip-on |
| Screen Size | 6 Inches |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Resolution | 800x480 |
| Resolution | 1080P |
|---|---|
| Screen Size | 10.1” |
| App Control | Support |
| Gps Function | Support |
| Suitability | Universal |
| Product Name | Vehicle Rear View Mirrors |
|---|---|
| Package Size | 40x25x8.5cm |
| Weight | 2KG |
| 0.35KG | DC 12V-24V |
| Video Input | 2 CH |
| Product Name | Vehicle Rear View Mirrors |
|---|---|
| Package Size | 30.6x10.5x5.5cm |
| Weight | 0.35KG |
| 0.35KG | DC 12V-24V |
| Video Output Mode | AV1/AV2 (CAMERA Reverse Priority) |
| Product | 4.3inch HD 16:9 Dual RCA Video Inputs PAL/NTSC LCD Rear View Mirror |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 45° Display / 170° Camera-compatible |
| Voltage | DC 12–24V |
| Connector A | 4 PIN Male |
|---|---|
| Connector B | 4 PIN Female |
| Conductor | Pure Copper |
| Color | Black |
| Package | Poly Bag |
| Application | Environment Monitoring |
|---|---|
| Camera Resolution | 1080P |
| Camera Sensors | IMX307 |
| Operation Voltage | DC 9-24V |
| Video Output | CVBS/AHD/VGA |
| Effective Range | <0.9m |
|---|---|
| Working Voltage | 12V~24V |
| Warning Method | Visual/Audible |
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Type | Blind View Camera |
| Monitor Size | 5 Inch IPS |
|---|---|
| Camera Angle | Wide Angle 120° |
| Waterproof | IP68 |
| Video Input | CVBS/AHD |
| Application Car | Universal |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.55KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |