| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| DC Power | 9-36V |
| Excellent Night Vision | 18 Infrared Lights And Digital HD Processor |
| Perfect View | 49° |
| Waterproof | IP68 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Weight | 0.15KG |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | 10inch Digital Wireless Rear View Mirror Video Recorder |
|---|---|
| Car Recording | Yes |
| Digital Wireless | Yes |
| High Definition Picture | 1024*600 |
| Wide Voltage | 12V/24V/36V |
| Product Name | 3 To 3 Aviation Spring Wire |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.62KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |